Graniitvalamud

Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 173)

GraniitValamud
Graniidist köögivalamud on valmistatud kaasaegsete komposiitmaterjalide segust, mis on tehnilistelt ja esteetilistelt omadustelt sarnased looduskiviga, põhinevad looduslikel graniidi- ja kvartsiosakestel (kuni 80%) ning akrüülsideainetel (kuni 20%), mis annab neile kõrge tugevuse, vastupidavuse, vastupidavuse välismõjudele, mis omakorda suurendab tehiskivist valamute funktsionaalsust ja esteetilist välimust. Valamuid on nii ühe kui ka kahe kausiga, suurte ja väikeste kaussidega, lisatiivaga ja ilma, ristküliku-, ovaalse ja ümara kujuga ning mõeldud paigaldamiseks ka nurgaköögikappidesse. Kunstkivi võimaldab teil kujundada oma valamu laias värvivalikus. Selles kehastuvad disainerite julgemad ideed, tänu millele saavutatakse valamu harmooniline kombinatsioon maailma juhtivate tootjate kodumasinatega. Graniidist valamud neelavad nii palju kui võimalik langeva vee heli, on absoluutselt hügieenilised, kergesti puhastatavad ning vastupidavad temperatuurile, kemikaalidele, löökidele, plekkidele ja kriimustustele.

Tegraniit ( Algranit, Fragranit, Sigranit )  on komposiitmaterjal, mis on valmistatud naturaalsest graniitkivist ja akrüülist. Valamu on vastupidav ja kergesti hooldatav, samuti piisavalt elastne, et taluda lööke. 
Ka kraapimiskindel ja hapete suhtes vastupidav materjal - mahlad, vein, kodukeemia ei jäta jälgi. 
Kannatab temperatuuri kuni 280 °C.
Kivivalamutel on rikkalik värvivalik ning sinna jooksev vesi teeb tunduvalt vähem müra. Õige värvivaliku korral paistab puhtam kui roostevaba valamu, sest kuivanud vesi ei jäta jälgi. 
Kõige universaalset värv on säbruline beež, mis näeb kaua kaunis välja. Tumeda (musta,) valamu värvi puhul paistavad kuivanud lubjarikka vee jäljed välja sarnaselt roostevaba terasega.
Kui valget kraanikaussi regulaarselt ei puhasta, tekib lubjarikka vee puhul sinna tasapisi settekiht. Kui siis kraanikaussi näiteks punast veini kallata, värvub lubjakiht punaseks ja kraanikauss näeb määrdunud välja.
Toodete tegelik värv võib veidi erineda piltidel olevast, kuna värvide kuvamine sõltub iga kuvari seadistustest. Pildid kodulehel on illustreeriva sisuga, seega segisti, korv, nõrutuskauss, seebidosaator / osa mudelitel põhjaklapid sifooniga / ei kuulu komplekti.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Kasutame küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid, et parandada teie sirvimiskogemust meie veebisaidil ja teie jaoks personaliseeritud sisu. Kasutades meie veebisaiti nõustute meie tingimustega ja privaatsuspoliitikaga.