VIK AV uus internetipood pakub Teile mugava võimaluse tellida kõik köögisisustuseks vajalikud kaubad interneti  teel. Meie internetipoega tutvumiseks ei ole registreerimine vajalik. Registreeritud kasutajatel (edaspidi - PÜSIKLIENDID) on võimalik edaspidi  sõlmida kui edasimüüjatele ostu-müügileping. Esmakordselt pakub meie internetipood võimalust sooritada oste ilma registreerimatta. Registreerimata kasutajad saavad siseneda ilma kasutajanime ja parooli sisestamata, vajutades vastavale nupule. Soovi  korral  saavad registreerimata kasutajad esitada taotluse enda registreerimiseks.

VIK AV  e-poe üld- ja tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna www.vikav.ee (edaspidi vikav e-pood) omanik VIK AV OU vahel vikav e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad vikav e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. VIK AV OU on õigustatud vikav e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.vikav.ee kaudu. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.vikav.ee. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja VIK AV OU vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti. 

2. Hinnad

2.1. Vikav e-poe hinnad kehtivad arve tähtajalise tasumise puhul vastavalt punktis 4 sätestatule.

2.2. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

3. Ostukorv ja tellimuse vormistamine

3.1. Ostukorvis olevate toodete arvu võite muuta. Samuti võite muuta toote tellitavat kogust.

Tehtud muudatuse kinnitamiseks klikkige nupule „Uuenda ostukorvi“. Tellimuse vormistamise jätkamiseks klikkige lingile „Edasi”. Teid suunatakse tellija andmete leheküljele.

3.2. Tellija andmete lehel sisestage nõutavad andmed ning klikkige nupule „Jätka ostmist”.

Teid suunatakse tellimuse kinnituse ja makseviisi valiku leheküljele.

3.3. Olge tellija andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik,

sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

3.4. Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Lepingu jõustumine) arvates tellimuskinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest VIK AV OU arvelduskontole.

4. Toodete eest tasumine

4.1. Makse sooritamiseks valige tellimuse vormistamise leheküljel endale meelepärane makseviis.

4.2. Toodete eest on võimalik tasuda:

4.2,1 Internetipanga kaudu. (Swedbank, SEB  ja TBB Bank pangalinkide kaudu).

4.2.2 Arvega – Klikkides tellimuse kinnituse leheküljel „maksa arvega“ – mille järel Teile saadetakse tellimuse kinnitus. Arve saadetakse Teile e-mailiga peale ostusumma tasumist.

4.2.3 Krediitkaardiga

4.3. Tellimus tühistatakse juhul, kui  ostusumma ei ole 5 päeva jooksul laekunud.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

Meie kohaletoimetamisteenused hõlmavad üksnes Eesti Vabariigi territooriumi. Juhul kui soovite meie poolset kohale toimetamist väljaspool eelnevalt mainitud piirkonda toimub see erikokkuleppel mille sõlmimiseks palume pöörduda oma sooviga e-posti adressile tellimus@vikav.ee . Enne tellitud toodete valjasaatmist, kõik kaubad mööduvad kohustusliku kvaliteedi kontrolli ( välimus, terviklikkuse koostise jne ).

5.1. Peale Lepingu jõustumist vastavalt Tingimuste punktile 3.4. toimetatakse tooted Teile kohale Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni teel eelnevalt kokku lepitud ajal.

5.2. Tooted koos eestikeelse kasutusinfo ja muude toodete juurde kuuluvate dokumentidega toimetab kullerfirma kohale tootekaardil ja tellimuse kinnitusel näidatud tarne tähtaja jooksul. Täpsem info:

5.2.1 Kaup toimetatakse kohale TASUTA:

- Kui tuled ise kohale, Rästa 18, 13417, Tallin
- Tallinna piires Kui kauba tellimus on üle  5000.- EUR.

- Tarne ja kohaletoimetamiskulud väljaspool Eesti lepitakse kokku taiendavalt

5.2.2 Alla 5000EUR tellimuste puhul lisandub kauba maksumusele transporditasu. 

Teie poolt tellitud kaubad toimetatakse Teie poolt näidatud aadressile koos vajalike dokumentidega.

5.2.3 Tallinnas ning lähiümbruses on võimalik kaup kohale tuua 48tunniga, mujal Eestis kokkuleppel.

5.2.4 Tellimisel toodete osas tarneaeg orienteeruvalt 4-8 nadalat

5.3. Juhul, kui Teie poolt tellitud toodet ei ole laos ja see tuleb spetsiaalselt tarnijalt tellida ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine toote kirjelduses määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik, ning muudel juhtudel, kui toodete tähtaegne kohaletoimetamine ei ole võimalik asjaoludel, mille eest VIK AV OU ei vastuta, teatame sellest Teile Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud kontakttelefoni või elektronposti teel 2 tööpäeva jooksul arvates Lepingu jõustumisest vastavalt Tingimuste punktile 3.4. ning ühtlasi anname teada Teie poolt tellitud toote kohaletoimetamise tähtaja. Juhul, kui Te kaotate toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Teil õigus oma tellimus tühistada (vt. täpsemalt punktidest 6.1. ja 6.3.) ning Teie poolt tasutud summa (koos transpordi maksumusega) tagastatakse. Tellimisel toote osas saadame teile 50% ettemaksu arve.

5.4. Kui Teie poolt tellitud tooted on kullerfirmale üle antud, võtab kullerfirma Teiega eelnevalt ühendust, et täpsustada toodete kohaletoomise aeg.

5.5. Kullerfirma toimetab tooted Teie poolt tellimuse vormistamisel märgitud aadressile. Sihtkoha hilisem muutmine ei ole võimalik.

5.6. Palun jälgige tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. VIK AV OU ja kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

5.7. Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist tuleb Teil kindlasti KULLERI  juuresolekul tellitud tooted väliste vigastuste osas üle vaadata ( nii pakend kui ka pakendis sisalduva toote välised vigastused ja komplektsus) ja vigastuste tuvastamise korral teha neist kindlasti pilt ja märkida kulleri saatelehele allkirjastamisel ka sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendist või tootest hiljemalt ühe tööpäeva jooksul peale toote kättesaamist kindlasti anda teada ka elektronposti aadressil: tellimus@vikav.ee lisades kindlasti teavitusele ka fotod. Vigastatud toode Kullerfirma poolt asendatakse või lepitakse Tellijaga kokku muu hüvituse viis.

Pretensioonide esitamise õigus ei laiene toote välistele vigastustele, mille kohta ei ole tehtud toote vastuvõtmisel selle saatelehe Tellija poolt allkirjastamisel vastavat märkust. Alates toote vastuvõtmise hetkest läheb kogu toote juhusliku kahjustumise risk üle Tellijale.

6. Tellimuse tühistamine ja toote tagastamine

6.1. Teil on õigus peale toodete eest tasumist kuid enne toodete kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, saates Vikav e-poe elektronposti aadressile tellimu@vikav.ee  vastavasisulise teate koos tellimuse numbri ning oma panga arvelduskonto numbriga või helistades VK AV OU kontakttelefonil
 6741 841.

6.2. Peale toodete kättesaamist on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on Teil võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või vahetada välja mõne muu toote vastu, saates VIK AV OU e-poe adressile tellimus@vikav.ee  vastavasisulise teate koos tellimuse numbri, oma panga arvelduskonto numbri ning aadressiga, kus tagastatavad tooted asuvad või helistades VIK AV OU kontakttelefonil 6741 841. Kasutamise tunnustega toodete tagastusest

(nt. kehahooldus- ja hügieenitooted; arvuti- ja konsoolimängud; arvuti tarkvara ja GPS-id, mis on registreeritud või aktiveeritud ning peale kohaletoimetamist avatud) on VIK AV OU õigus keelduda.

6.3.  Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on valmistatud eritellimisel ning arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt. 

6.4. Tellimuse tühistamisel punktis 6.1 sätestatud juhul või tellimusest taganemise korral punktis 6.2 sätestatud juhul tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa millest klient kannab toote lattu saatmisega seotud kulutused kuni 10 EUR ulatuses (p. 6.6). Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele hiljemalt 30 päeva jooksul alates taganemisteate jõudmisest meieni, eeldusel, et olete sama tähtaja jooksul kauba tagastanud, v.a käesolevate tingimuste punktis 6.5., 6.6 ja 6.7 sätestatud juhtudel.

6.5. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid jne). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (st. kõik tooted).

6.6. VIK AV e-poel on õigus tagastatava toote transpordikulu kuni 10 EUR ulatuses kliendilt küsida ning selles mahus tagastavast summast maha võtta.

6.7. Kui tagastatav toode (ja toote pakend) on halvenenud ja halvenemine on põhjustatud (i) asjaoludest, mis ei ole tingitud VIK AV OU; ning toote mittesihipärase kasutamise tulemusena, on

VIK AV OU-l õigus tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Teie poolt toote eest tasutud ning Teile tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab VIK AV OU Teile tasaarvestamise avalduse Teie poolt tellimuse vormistamisel teatatud e-posti aadressile. Juhul, kui Te ei ole nõus tasaarvestamise teates näidatud väärtuse vähenemisega, on Teil õigus kaasata toote väärtuse vähenemise kindlakstegemiseks sõltumatu ekspert. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Teie ja VIK AV OU vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus ilmselt põhjendamatuks.

7. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Käesolevad tingimused kehtivad OÜ VIK AV poolt imporditud ja müüdud  toodetele.

VIK AV OU poolt pakutavad  tooted komplekteeritakse Euroopa tuntuimate firmade toodetest, mis kõik vastavad EL kvaliteedi nõuetele. Ostjale on see lisagarantii, mis kinnitab, et firma tooteid võib usaldada.  
OÜ VIK AV vahendab müüdavale kaubale Tootja garantiid. Garantiiaeg hakkab kehtima toote ja müügiarve - saatelehe  ja/või müügikviitungi väljastamise hetkest tarbijale.
Kogu toodangule Garantiiaeg on 24 kuud. v.a.( dushivoolikud, dushihoidikud, dushiliftid, seebialused, dushipihustid, tihendid). Samiti ei kuulu garantiiremondi alla sellised osad, mille kulumine on normaalne, näiteks:  tolmukotid, harjad,  lambid, kaitsmed, klaas, tekstiil  ja paberosad  ning käsitsi liigutatavad plastmassosad ( nupud, kangid ).
Garantiiremonti  puudutavates küsimustes palume pöörduda VIK AV OU poole:
E-mail:  tellimus@vikav.ee ,Tel:  +372 6741 841
7.1. VIK AV OU vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest.

7.2. VIK AV OU ei vastuta:
- Toote regulaarsest sihtotstarbelisest kulumisest tekkinud normaalne kulumine
- Garantiiajast sõltumatutest transpordikahjustustest ja füüsilistest vigastustest, mis on põhjustatud juhuslikult või tahtlikust toote vigastamisest või seadme sisemusse sattunud kõrvaliste osakeste, muda, liiv, ehituspraht jne
- Toote ebaõigest ja/või mittesihtotstarbelisest kasutamisest, samuti ebaõigest hooldamisest,paigaldamisest või ühendamisest.
- Garantiiandjast sõltumatutel põhjustel/ pingemuutused vooluvõrgus, küttegaasi keemiline koostise muutumine, äike, tulekahju, putukatest põhjustatud lühised, vee kvaliteet ja muud mõjurid /
- Garantiiajast sõltumatutest vigastustest, mis on põhjustatud paigaldusest ja/või teenindusest mida on teostanud VIK AV OÜ poolt mittevolitatud isik.
- Integreeritaval tehnikal puudulikust ventilatsioonist mööbli sees
- Kui toodete pindade puhastamiseks on kasutatud mittesobivaid puhastusvahendeid/happelisi või abrasiivseid puhastusvahendeid
- Tarbija süülisest tegevusest või tegevusetusest.
- Garantii alla ei kuulu toote kasutamise õpetamine, hooldus, puhastus, ning selliste vigade kõrvaldamine, mida on põhjustanud kasutamisjuhise väär käsitlus
- Garantii ei laiene tootega mitteseotud kuludele ja/või kahjudele, mis on tekkinud seoses toote rikkega.
- Garantiiremondi korras ei teostata toote kasutusjuhendis soovitatud hooldustöid (toote puhastamine, reguleerimine.) jm. lisatöid.
- Samuti ei kuulu garantiiremondi alla sellised osad,mille kulumine on normaalne,näiteks:

Tihendid, harjad, lambid, kaitsmed, klaas, tekstiil-,paberosad, käsitsi liigutatavad osad/ nupud, kangid, restid, plast.alused jne /
- Kui toote paigaldamine osutub kasutajale liiga keerukaks, siis palume toote paigaldusinfo saamiseks pöörduda VIK AV OU poole.

7.3. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Teil õigus nõuda toote asendamist
nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada nõuetele
mittevastav toode VIK AV OU kulul.

7.4. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos
transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates
tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

7.5. Lisaks garantiist tulenevatele õigustele on Teil ka muud seadusest tulenevad õigused.
Vea ilmnemisel garantiiaja jooksul tuleb kliendil sellest koheselt teatada toote müüjale või volitatud teenindajale. Vajalik on teatada ostmise koht, toote number ja seeria number need on kirjas toote etiketil.

Kui võimalik tuleks kirjeldada ka viga ja tingimusi, millest see võis tekkida

8. Vastutus ja vääramatu jõud

8.1. VIK AV OU vastutab Teie ees ja Teie vastutate VIK AV OU ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. VIK AV OU ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida VIK AV OU ei saanud mõjutada ning mille saabumist VIK AV OU ei näinud ette ega võinud ette näha(vääramatu jõud).

9. Muud tingimused
9.1. Kõiki Vikav e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ka VIK AV OU-l puudub neile juurdepääs.

9.2. Käesolevates tingimustes eraldi lahendamata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

9.3. Teie ja VIK AV OU vahel seoses Vikav e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Teil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Tallinna Linnakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest. 

10. Diskleimer
10.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.

10.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab VIK AV OU endale õiguse loobuda müügist ning tagastada kliendile raha tema arvelduskontole 10 tööpäeva jooksul.

10.3. VIK AV OU jätab endale õiguse loobuda müügist kui tootega on juhtunud mõni järgnevatest probleemidest: on juhtunud inimlik eksitus hinna sisestamisel või tehniline viga süsteemis (näiteks kui 800 EUR'i maksev sülearvuti on järsku müügis 80 EUR'iga on tegemist ilmselgelt veaga. Sellest tulenevalt eeldame, et klient peaks aru saama, et tegemist on veaga ja toode ei kuulu sellise hinnaga müümisele).

10.4. Toote infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale teie viimast külastust uuenenud. Seoses tootjate andmekaartide puudulikkusega võib Vikav e-poe toote infos esineda ebatäpsusi. Antud juhtul Vikav e-pood ei võta vastutust toote andmete õigsuses. Soovitame siiski enne ostu sooritamist võimalusel kontrollida tooteinfo täpsust meie klienditeeninduse telefonil 6741 841.

Edukaid oste!

 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Kasutame küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid, et parandada teie sirvimiskogemust meie veebisaidil ja teie jaoks personaliseeritud sisu. Kasutades meie veebisaiti nõustute meie tingimustega ja privaatsuspoliitikaga.