Uus PRIMO OVAL LG 300 «KÕIK-ÜHES» Expand

PRIMO OVAL LG 300 Grill/ Barbeque «KÕIK-ÜHES»

PRIMO PRIMO

007500

Uus

PRIMO OVAL LG 300 Grill/ Barbeque «KÕIK-ÜHES»

Rohkem infot

1 667,00 €

koos km-ga

Saada päring

Ovaalne Primo LG 300 «Kõik-ühes» sobib suuperäraselt „suure“ toidukoguse valmistamiseks. Võib grillida, küpsetada, praadida või suitsetada erinevaid toiduaineid. Suurepärane valik toidu valmistamiseks kas kahele või 20 inimesele. Selle grilli eripära on ülemine malmist suitsu äraviimise funktsiooniga kaas, kergesti loetav termomeeter, toiduvalmistamise rest kahepoolse keraamilise katega, roostevabast terasest uks õhu tõmbe jaoks.

Praadige  10-20 steiki!

Spetsiifika:

Grilli kaal 250 lbs. 113.40kg
Toiduvalmistamise pindala 300 sq in. 1,935cm2
Lisamonteerimissüsteem riiulitele 195 sq in. 1,258cm2
Üldine Toiduvalmistamise Pindala 495 sq in. 3,193cm2
Toiduvalmistamise rest 15″ x 22″ 38cm x 56cm
Temperatuuri diapasoon 150°—850°F+ 66°C—454°C+

Made in USA

Kausi mõõdud (wxhxd) 38cm x 56cm
Paigaldus Eraldiseisvad

Keraamiline röster-grill-suitsuahi PRIMO on toodetud USA`s – riigis, mis on loonud toiduvalmistamise traditsiooni värskes õhus, mis on ümbritsetud suurepäraste tunnetega. See on eriline universaalne keraamiline grill, mis on spetsiaalse ovaalse vormiga, mis täidab mitu erinevat funktsiooni köögis. Jääb ainult lisada fantaasiat: suitsu latikas leedu moodi, ahjus küpsetatud itaalia pizza, veiselihast steik, mis on valmistatud avatud tulel. Kõik see on teostatav PRIMO grilli abil.


PRIMO röstri keraamika on kindel temperatuuri kõigutuste vastu, seepärast te saate kasutada neid aastaringselt – nii suvel, kui ka talvel.


Spetsiaalne ovaalne röstri vorm jaotab praadimispinda osadeks. Erinevad temperatuurid, erinevad praadimise ja toiduvalmistamise viisid. See võimaldab ka erinevaid grilli kasutamise võimalusi ja külaliste üllatunud nägusid, kes on külastanud teie toiduvalmistamisega üritust. Kui te plaanite kostitada suurt inimeste kampa, saate omandada lisavõret küpsetamise jaoks. See suurendab küpsetamispinda ja lubab küpsetada kahel tasemel üheaegselt. Seepärast me saame julgelt väita, et PRIMO röster teostab suurepäraselt oma funktsioone nii väikestel perepidudel, kui ka eri suurusega üritustel.


PRIMO grillide keraamika erineb samuti heade isolatsioon omaduste poolest, seepärast säilitab suurepäraselt omandatud soojust. Kõige kõrgem temperatuur, milliseni võib röster kuumeneda – 398°C. See on eriti tähtis nende jaoks, kes soovib säilitada erinevaid toiduvalmistamise viise ja kes otsib uusi maitseelamusi. Head termoisoleerimisomadused muudavad PRIMO grilli suurepäraseks leivaküpsetamismasinaks ja laboratooriumiks erinevate kulinaarsete šedöövrite jaoks.