Uus PRIMO OVAL JR 200 «KÕIK-ÜHES» Expand

PRIMO OVAL JR 200 Grill / Barbeque «KÕIK-ÜHES»

PRIMO PRIMO

007400

Uus

PRIMO OVAL JR 200 Grill/ Barbeque «KÕIK-ÜHES»

Rohkem infot

1 397,00 €

koos km-ga

Saada päring

Ovaalne Primo JR 200 «Kõik-ühes» on üsna väike, arvestades selle toiduvalmistamise omadusi. Üheaegselt võib praadida kaks kalkunit kaaluga 7 kilo igaüks. Suurepäraselt sobib põhigrillina või olemasoleva grilli lisaks. Selle grilli eripära on ülemine malmist suitsu äraviimise funktsiooniga kaas, kergesti loetav termomeeter, toiduvalmistamise rest kahepoolse keraamilise katega, roostevabast terasest uks õhu tõmbe jaoks.

Praadige 8-15 steiki!

Spetsiifika:

Grilli kaal 145 lbs. 67.77kg
Toiduvalmistamise pindala 210 sq in. 1355cm2
Lisamonteerimissüsteem riiulitele 150 sq in. 968cm2
Üldine Toiduvalmistamise Pindala 360 sq in. 2,323cm2
Toiduvalmistamise rest 13.5″ x 18.5″ 34cm x 47cm
Temperatuuri diapasoon 150°—850°F+ 66°C—454°C+

Made in USA

Kausi mõõdud (wxhxd) 34cm x 47cm
Paigaldus Eraldiseisvad

Keraamiline röster-grill-suitsuahi PRIMO on toodetud USA`s – riigis, mis on loonud toiduvalmistamise traditsiooni värskes õhus, mis on ümbritsetud suurepäraste tunnetega. See on eriline universaalne keraamiline grill, mis on spetsiaalse ovaalse vormiga, mis täidab mitu erinevat funktsiooni köögis. Jääb ainult lisada fantaasiat: suitsu latikas leedu moodi, ahjus küpsetatud itaalia pizza, veiselihast steik, mis on valmistatud avatud tulel. Kõik see on teostatav PRIMO grilli abil.


PRIMO röstri keraamika on kindel temperatuuri kõigutuste vastu, seepärast te saate kasutada neid aastaringselt – nii suvel, kui ka talvel.


Spetsiaalne ovaalne röstri vorm jaotab praadimispinda osadeks. Erinevad temperatuurid, erinevad praadimise ja toiduvalmistamise viisid. See võimaldab ka erinevaid grilli kasutamise võimalusi ja külaliste üllatunud nägusid, kes on külastanud teie toiduvalmistamisega üritust. Kui te plaanite kostitada suurt inimeste kampa, saate omandada lisavõret küpsetamise jaoks. See suurendab küpsetamispinda ja lubab küpsetada kahel tasemel üheaegselt. Seepärast me saame julgelt väita, et PRIMO röster teostab suurepäraselt oma funktsioone nii väikestel perepidudel, kui ka eri suurusega üritustel.


PRIMO grillide keraamika erineb samuti heade isolatsioon omaduste poolest, seepärast säilitab suurepäraselt omandatud soojust. Kõige kõrgem temperatuur, milliseni võib röster kuumeneda – 398°C. See on eriti tähtis nende jaoks, kes soovib säilitada erinevaid toiduvalmistamise viise ja kes otsib uusi maitseelamusi. Head termoisoleerimisomadused muudavad PRIMO grilli suurepäraseks leivaküpsetamismasinaks ja laboratooriumiks erinevate kulinaarsete šedöövrite jaoks.