AISI 304 Täielikult roostevabast terasest (18/10) valmistatud sisemus kannab Euroopa sertifikaati soolale ja veele vastupidavuse osas.

1/2 Koormuse nupp Pool koormuse programmi valides saate pesta 1 kuni 6 nõudekomplekti ülemisel restil kulutades selleks ainult hädavajaliku koguse vett ja pesuvahendit.

Alla langetatav grill Uus vertikaalselt liigutatav grill võimaldab puhastada ahju nurkasid, millele on muidu raske juurde pääseda.  See funktsioon teeb ahju sisepinna puhastamise eriti hõlpsaks.

AgION ™ AgION AntiBacteria on looduslikul hõbedal baseeruv aine, millega on viimistletud külmkappide siseseinad. See toimib püsiva bakteri- ja seenevastase kaitsekihina, andes nii oma panuse Teie tervise heaks.

Aqua Alarm Probleemi tekkides annab Aqua Alarm süsteem viivitamatult helisignaaliga sellest märku

Aqua Control Aqua Control kaitseb kindlalt lekete ja vee juurdevoolutoru kahjustuste eest.

AquaSpar – veesäästusüsteem AQUA-SPAR-trummel hoolitseb tänu väljaspool asetsevatele veelabadele ja seespool paiknevatele pihustidüüsidega varustatud käppadele selle eest, et Teie pesu mitte ainult ei kasteta vette, vaid seda ka pihustatakse veega, seega märgub pesu eriti kiiresti. Nii säästate mitte ainult vett, vaid ka energiat.

auto «3in 1» Auto 3 in 1 on intelligentne funktsioon, mis tagab alati ootustele vastava pesutulemuse, hoolimata sellest, mis tüüpi pesuvahendit te selleks kasutate - kas pulbrit või kõik ühes pesuainetabletti. Masin hoolitseb ise ülejäänu eest, ilma et peaksite valima vajalikku seadistust või vajutama mõnd nuppu.

Ajastamisautomaatika Piisab vaid sobiva temperatuuri, küpsetusaja ning toidu valmimisaja kindlaksmääramisest. Küpsetusprotsess algab automaatselt.

Aquastop AquaStop veeohutussüsteemiga varustatud masina võite rahumeeli üksinda pesema jätta. AquaStop süsteem kaitseb usaldusväärselt igasuguste veekahjustuste eest — ka siis, kui masin on välja lülitatud või tekib voolukatkestus.

Ühe puudutusega süüde Juhtnuppudesse integreeritud elektrooniline süüteseade võimaldab põletit ühe käega käivitada ja kasutada.

Automaatne väljalülitus Automaatne väljälülitus keemisel ja ülekuumenemisel

AquaSensor AquaSensor I kontrollib pesuvett pidevalt imepisikeste toidu-, rasva või nõudepesuvahendi jääkide suhtes. Vee kvaliteeti kontrollitakse seni, kuni mustust enam ei avastata. Teie eelis: nõud saavad alati säravpuhtaks! Seejuures väheneb kergelt määrdunud nõude puhul oluliselt veekulu.

"Aquatronik®", - Süsteem hoolitseb selle eest,et pesuvett pihustatakse alati sobivaima survega.Andurid teevad kindlaks vee määrdumisastme ja muudavad vastavalt vee surve pihustitiivikutes(kõige suurem, normaalsurve ning köige nõrgem surve.

Automaatne kiirkuumutus See funktsioon aitab säästa ahju kuumutamiseks kuluvat aega, suurendamata seejuures energiakulu. Automaatselt reguleeritava kiirkuumutuse puhul lülitub ahi valitud temperatuuri saavutamisel automaatselt soovitud funktsioonile.

Auruahi Auruga söögivalmistamine rikastab toidu loomulikku maitset ning võimaldab rasvavaba küpsetamist. Aurutamine pakub paremaid tulemusi ja säilitab toiteväärtusi. Aurutamine ei ole vaid kasulik tervisele, vaid toidul on ka parem maitse ja kvaliteet

BIOSAFEBioSafe 0 – 3° on Biocold tehnoloogia tuum. Tegemist on spetsiaalse toidusäilitamise piirkonnaga, mis on kaetud liug kaanega, asudes puu- ja juurviljade sektsioonide kohal, kus temperatuur püsib pidevalt vahemikus 0 kuni 3°C. Sektsioon on loodud just kala, liha, linnuliha, värske pasta ning juustu hoidmiseks ning nende toiteväärtuste muutumatuna säilitamiseks kuni kolm korda pikema ajavahemiku jooksul.

Beam on Floor - Laserkiir põrandal informeerib Teid seadme töötamisest

Clear & Clean email Poorideta kuumakindel email, millega kaetakse ahju sisepinnad ja -detailid.

Coolmatic Kiirkülmutus Jahutab külmiku ühe nupuvajutusega sobivale säilitustemperatuurile juhul, kui korraga on vaja jahutada suuri toiduainete koguseid, näiteks nädalast toiduainete varu. Funktsioon jahutab külmkapi kuueks tunniks temperaatuurile +2C,seejärel lülitub külmik uuesti tavatemperatuurile

Displei Lihtsa ja efektiivse juhtimissüsteemi kehastumine, mis hoiab kokku Teie aega optimaalse programmi  valikul. Ühe käepidemeliigutusega kehtestatakse soovitav programm, displei näitab valitud programmi kestuse ja nuppude abil muudetakse funktsioonid. Displei abil võib edasi lükata programmi starti 1 kuni 24 tunnini. Nende parameetrite muutumisel displeil süttib vastav märk.

Dünaamiline jahutus Dünaamilise jahutamise abil külmikus tagatakse pidev õhuringlus. nii on külmikus ühtlane temperatuur ja toiduaineid võib asetada mis tahes riiulile.Temperatuur eri riiulitel erineb alla 1C; tavalistes külmikutes võib olla erinevus ülemise ja alumise riiuli vahel isegi üle 6 C. Jahutatav õhk on nullist soojem. Külmikus püsib alati ühtlane niiskus, et toiduained ei kuivaks

Direct Spray Piserdussüsteemi kasutamine tagab õige niiskusasmte ja pesupulbri effektiivsuse. Kokkuvõttes annab see olulise vee ja elektrienergia kokkuhoiu.

Eco Clean Pürolüüsi järel paremuselt järgmine puhastussüsteem. Ahju lagi, seinad on kaetud uue ja väga efektiivse poorse , mikroskoopilistest kuulikestestkoosnrva materjaliga. See eriti tõhus keraamiline kate lõhustab hapniku ja soojuse mõjul kõik rasvapritsmed.

"Ecotronic®". - Uus automaatprogramm 35°C-70°C veeanduri ja täituvisanduriga määrab nõude hulga ja liigi ning määrdumise astme.Parima tulemuse saavutamiseks valib programm automaatselt vajaliku veetemperatuuri ja pesuetapid.Nii on tagatud täiuslik puhtus ning automaatselt optimeeritud tarbimisväärtused

Eelpesu Programm,  Kasutatakse põhiprogrammile eelneva lisaprogrammina ainult tugevalt määrdunud pesu pesemiseks.

Elektriline süütamine Tänu elektroonilisele leegisüüte seadmele piisab leegi süütamiseks vaid lühiajalisest vajutusest lülitile - leegi süttib välkkiirelt.

Elektronjuhtimine ja taimer Elektrooniline programmeerija laseb määrata algus- ja lõpuaja, millal seade ka kasutaja eemalolekul automaatselt sisse ja välja lülitab. Küpsetamuse lõpu taimer määrab ahju automaatse välja lülitamise aja; väljalülitamisel kostub helisignaal. Minuti meeldetuletaja hoiatab aga helisignaali abil vastava programmi  lõppetamisest ning annab sellega märku, et ahi tuleb välja lülitada.

"EKPRESS" -,Otusstate ise, kas soovite nõud puhtaks pesta tavakestvusega programmil, või vähendada ptesuaega pooleni

ERATOR ( Köögihunt ) - Kaasaegne ja usaldusväärne köögimasin, mida voib leida enam, kui 50,000,000 kodust üle maailma. Toidujäätmed sisestatakse koos külma veega ja köögihunt peenestab need väikesteks, max.5mm suurusteks osakesteks, mis uhutakse kanalisatsiooni. Kööhgihunt tõstab kasutaja rahulolu tema köögi ja koduga. Ei ole toidujäätmeid, ei ole ebameeldivat lõhna-puudub kärbseid ja muid putukaid ligitõmbav.
Kord paigaldatuna saab köögihundist üks hinnatuim kodumasin. Kes on korra köögihunti kasutanud ei saa enam ilma hakkama.

"Facette" - uue põlvkonna, stiilipuhas disain, 45gr. all lihvitud servadega.Pliidiplaadi ümber ei ole RST raami, jääb pärast paigaldamist tööpinnast veidi kõrgemale.

Fuzzy Logic süsteem Elektrooniline loogika kontrollib ning optimiseerib pidevalt pesumasinate tööd muutes vastavalt koormusele tarbimust ning ajastust. Samuti saab ta automaatselt vähendada temperatuuri ning tsentrifuugimise kiirust sünteetiliste, õrnade ning villasest materjalist esemete puhul.

Flachen.( Tasapinnaline) Köögivalamu paigaldatav tööpinnaga tasa, saab paigaldada tööpinnale pealtpoolt uputatavana kui ka "servata" integreerituna

Gaasi lekke kontrollsüsteem Kui keedupoti ülekeemise või tõmbetuule tõttu leek äkki kustub, peatab gaasi lekke kontrollsüsteem automaatselt gaasi juurdevoolu

Granitek - Komposiitmaterial,  lähedane looduslikule graniidile  mis on valmistatud naturaalsest graniitkivist ja akrüülvaigust,  lähedane looduslikule graniidile.  Valamud on vastupidavad temperatuuri-kõikumistele, löögi- ja kriimustuskindel, kõrged temperatuurid ja plekid ei kahjusta valamu pinda

"HardLine" sari,-Elegantne kandiline 10mm kõgusega RV servadega

Highlight Tavaline traadist küttekehaga varustatud keeduala vajab kuumenemiseks 10 - 15 sekundit. Highlight keedualal on traadist küttekeha asemel lintmaterjalist takistuselement, mis kuumeneb kiiremini tänu suuremale kuumutuspinnale. See on ka tavalisest küttekehast vastupidavam. Highlight keedualal on jaotub kuumus ühtlaselt, mistõttu on ka paremad küpsetustulemused. Highlight  on võrreldes tavaliste küttekehadega ka ökonoomsem.

Intensiivloputus Intensiivloputus on mõeldud tundlikuma nahaga inimestele.Tänu suurema veehulga ja kuni 5-kordsele loputusprotsessile loputatakse pesu nii põhjalikult puhtaks, et ka kõige tundlikuma nahaga inimesed võivad end oma värskelt pestud pesus mõnusalt tunda.

Intensiivpesu Spetsiaalne funktsioon rohkelt määrdunud pesule. Kasutades intensiivpesu programmi on pesu tulemus efektiivsem, kus juures programmi kestvus jääb samaks. Kasutatakse ainult puuvillakangastele.

Induktsioon Induktsioonkuumutus kaanab kuumuse kiiresti ühtlaselt keedunõu põhjale. Keeduala ümbrus jääb jahedaks. Induktsioonkeedualad kuumenevad välkkiirelt, lisaks sellele saate kuumutusvõimsust väga täpselt ja kiiresti reguleerida

Juhtpaneeli lukustus Jutpaneeli lukustuse abil on võimalik valitud funktsioonid lukustada ning seadistuse tahtmatud muutmist vältida

Kerge triikimise funktsioon Vajutage sellele ja triikimine ei ole enam pikk ja väsitav toiming. Kortsumist on vähendatud miinimumini õrnema pesurütmi, suurema loputusvee koguse ja õrnema tsentrifuugimisega, mis hoiab ära kangaste kokkusurumise trumlis ja muudab rõivad kergemini ja kiiremini triigitavaks.

Keetmiselektroonika Keetmiselektroonika puhul lülitub pliidiplaat keemispunkti saavutamisel automaatselt soovitud funktsioonile.

Keraamika ( sünteetika ) Material sisaldab kvartsi ning akrüüli sideainena. Materjal on kõva, sileda pinnaga, talub kuumust 270 gr.

Kiirpesu Neile, kes valivad laitmatu pesemise lühikese ajaga . A-klassi (A-klass saavutatakse täitekogusega 3,5 kg) standardpesu ühe tunniga! Hoiame kokku aega ning ei kaota pesutulemuses.

Kiirkuumutus See funktsioon aitab säästa ahju kuumutamiseks kuluvat aega, suurendamata seejuures energiakulu. Automaatselt reguleeritava kiirkuumutuse puhul lülitub ahi valitud temperatuuri saavutamisel automaatselt soovitud funktsioonile. Käsitsi reguleeritava kiirkuumutuse puhul teatab optiline signaal, millal on käes aeg soovitud funktsiooni seadistamiseks

Kiirstart Täisvõimsusega küpsetusfunktsioon käivitub ühe nupuvajutusega ja töötab 30,60,90 sek ( sõltuvalt vajutuskordadest)

Kiirkülmutus Kiirkülmutus on ette nähtud suure toidukoguse külmutamiseks. Kiirkülmutuse nupu vajutamisel lülitub sisse sügavkülmiku kompressor, mis töötab pidevalt kuni hetkeni, kuni külmikusse asetatud toiduained on piisavalt külmunud.

Klaasriiulid,  Läbipaistvad riiulid: kristallselge hügieen Biocold külmikud on seest maksimaalselt puhtad. Riiulid on valmistatud läbipaistavatest tugevdatud klaasist või mõnede mudelite puhul ka uuest Cristal Clear polüsüsinikust. Lisaks oma erakordsele läbipaistvusele ning praktilisusele on nad samuti ületamatud oma puhtuse poolest.

Kondentskuivati Kondentskuivati on õige valik juhul, kui puudub väljalasketoru või on tahtmine soe õhk toas hoida. Seda on kerge paigaldada pea kõikjale. Kondensatsioonisüsteem muudab niiskuse ringlevas õhus veeks ning kogutakse veepaaki. Veepaagile on kerge ligi pääseda ning indikaatortuli annab teada, millal paaki tühjendada (destilleeritud vesi leiab tavaliselt taaskasutust triikimisel). Lisatarvikuna on saadaval voolik, millega ühendada masin äravoolutoruga. Kasutades voolikut kaob vajadus tühjendada veepaak. Kondentskuivati on ka energiat säästev, sest eraldab ruumi soojust.

Köögihunt ( ERATOR ) - Kaasaegne ja usaldusväärne köögimasin, mida voib leida enam, kui 50,000,000 kodust üle maailma. Toidujäätmed sisestatakse koos külma veega ja köögihunt peenestab need väikesteks, max.5mm suurusteks osakesteks, mis uhutakse kanalisatsiooni. Kööhgihunt tõstab kasutaja rahulolu tema köögi ja koduga. Ei ole toidujäätmeid, ei ole ebameeldivat lõhna-puudub kärbseid ja muid putukaid ligitõmbav. Kord paigaldatuna saab köögihundist üks hinnatuim kodumasin. Kes on korra köögihunti kasutanud ei saa enam ilma hakkama.

Käsipesu Villaste esemete pesuprogramm peseb riided puhtaks, neid õrnalt töödeldes. Programm on mõeldnud väga õrnadele tekstiilidele, mida tavaliselt ei tohi masinaga pesta. Nüüd võite ka neid rõivad, millel on käsipesu hooldussümbol, pesta pesumasinas.

Lihatermomeeter - Tagab liha ühtlase küpsemise. Praadi torgatud lihatermomeeter registreerib temperatuuri praetüki sisemuses.  Helisignaal annab märku soovitud temperatuuri saavutamisest või ettesisestatud aja lõppemisest, seejärel tuleb ahi välja lülitada.

Lapselukk Tõkestab pliidi või ahju kogemata või põhjuseta sisselülitamist.

Metaltek - Komposiitmaterial,  lähedane looduslikule graniidile  mis on valmistatud naturaalsest graniitkivist ja akrüülvaigust ning millele on lisatud metallosakesi, mis muudavad valamu veelgi kaunimaks. Lähedane looduslikule graniidile.  Valamud on vastupidavad temperatuuri-kõikumistele, löögi- ja kriimustuskindel, kõrged temperatuurid ja plekid ei kahjusta valamu pinda

Mitmefunktsiooniline Mitmefunktsiooniliste elektriahjud pakuvad väga erinevaid küpsetuessüsteeme. Kuuma õhu tsirkuleerimine tagab ühtlase ning kiirema valmimise. samuti annab see võimaluse küpsetada samaaegselt kahel tasemel kahte erinevat toitu ilma omavahel maitset segamata. Ülemist ja alumist elementi ilma ventilaatorita kasutades saate küpsetada tavalisel viisil. Alumine element on parem õhukeste liha- ja kalalõikude küpsetamiseks samas kui ülemine element pruunistab ning muudab toitude pinnad krõbedamaks. Kiireks sulatamiseks kasutage ventilaatorit ilma kuumutamist sisse lülitamata.

Mehhaaniline taimer Küpsetamise lõpu taimer määrab ahju automaatse välja lülitamise aja; väljalülitamisel kostub helisignaal. Minuti meeldetuletaja hoiatab aga helisignaali abil küpsetamisperioodi lõppetamisest ning annab sellega märku, et ahi tuleb välja lülitada.

Mitmekordne veeohutussüsteem Kõik Kupppersbusch, Teka pesumasinad on veekahjustuste eest täielikult kaitstud. Seda tänu sissevooluvooliku 7- kordsele survekindlusele, ülevoolamise vastasele lisakaitsele, absoluutselt kindlale vee juhtimisele masinas, vee väljavoolukaitsele ja elektriliselt lukustatud uksele.

MTX – Mikrotextuur ppinnaga köögivalamu

MULTIZONE "Multizone" funktsiooniga saate valida, kas nõusid pestakse ülemisel restil (kergelt kuni keskmiselt määrdunud nõud) või alumisel restil väga määrdunud nõusid 20% tugevama veesurve-ga. "Multizone" on väga kasulik, kui soovite pesta vaid restitäit klaase või siis peale suuremat toiduvalmistamist puhastada kõik potid ühekorraga. "Multizone" funktsiooniga võib saavutada kuni 15%-se vee-, aja- ja energiasäästu.

Multi-Airflow-System Jaotab ohku kogu jahekambris väga ühtlaselt. Tänu sellele püsib temperatuur muutumatuna isegi juhul, kui ust veidi aega lahti hoitakse või külmikusse korraga palju toasooje toiduaineid pannakse.

MultiFlow Spetsiaalne õhuringlussüsteem Juhib külma õhu külmiku kõikidesse osadesse, kindlustades alati optimaalse temperatuuri. Sõltumata sellest, kuhu Te külmikus toiduained ja joogid paigutate, tagab Multiflow süsteemkülma õhu ideaalse jaotumise kõikjal külmikus

"MULTITHERM PLUS" süsteem,( ühtlane kuumuse ringlus ahjus) - Tagaseinal ventilaatori ümbruses paigaldatud ringküttekeha annab parimad tulemused kolmel eritasapinnal roogade üheaegsel valmistamisel. Lisaks hoiate kokku aega ja energiat

No Frost "Härmatisevaba" külmutussüsteem on tõhusa energiakasutusega uue põlvkonna jahutussüsteem, mis säilitab külmkambris kõrge niiskustaseme ja välistab vajaduse külmikut aeg-ajalt lahti sulatada.

Pöörlev grillvarras Pöörlev grillvarras tagab ühtlase toidu küpsemise

Programmid  *SPORT* Spordijalatsite pesu Tänu Indesitile loodi esmakordselt programm spordijalatsite pesuks. Enam ei ole vaja pesta käsitsi! Uue tsükli Special Shoes abiga on Teie tossud alati korras! Pesuprotsessis nad asetavad pesumasina trumli sisepinnale ja seega ei puutu teineteisega kokku. Sellega tagab Special Shoes programm tagab enamsäästliku pesu ja vabastab Teid tüütavast mürast. Spordiriiete pesu Need, kellele meeldib sport ja kes sageli teevad trenni, kui tähtis on omada käepärast puhas spordiriietuse komplekt järjekordseks trenniks. Programmiga Special Sport Te võite värskendada oma spordiriietuse kõigest 45 minutiga. Teil ei lähe vaja isegi triikrauda. Eriti soovitatakse sünteetilisest materjalist sportriiete pesemiseks.

Plekkide eemaldamine Raskestieemaldatavate plekkide eemaldamiseks igal kangal. See funktsioon eemaldab mustuse ühe pesuga, mitte rikkudes riidekuide ja mitte vajades eelnevat käsitsi pesemist.

Pesukoguse automaatne kontroll Pesumasinad võtavad vett pesu kogusest lähtuvalt. Kõige ükonoomsem on siiski pesupesemisel lähtuda kasutusjuhendis soovitatud täitmiskogustest. Soovitatud pesukoguse suurus muutub, sõltuvalt tekstiili tüübist.

"Potikontroll" - Keedualasse integreeritud andurid määravad kindlaks keedualale asetatud nõu olemaolu ja suuruse. Anuma puudumisel sisselülitatud keedutsoon ei kuumene. Muudetava suurusega keedualad lülituvad automaatselt sisse vastavalt keedunõu suurusele.

"POWER" - funktsioon. Funktsioon tõstab induktsioonkuumutuse efektiivsust kuni 50%. Seda funktsiooni on hea kasutada kiireks vee keetmiseks jms, säästes võrreldes teiste keeduväljadega mitu minutit aega ning tarbides vähem võimsust. "Power" funktsioon on aktiivne 10 minutit, misjärel läheb keeduala tagasi võimsusastmele 9. Keedupinnal on võimalik kasutada teatud maksimumvõimsust.

"PRO CLEAN" - Antibakteriaal kaitsega Tegraniit köögivalamud. Effektiivne kaitse bakterite vastu. Materjali on segatud loodusliku hõbeda ioonid, mis hoiavad kraanikausi pinnal ära pisikute leviku.

Pürolüüspuhastus Pürolüüsiga käib ahju puhastamine kiiresti ja lihtsalt - kasutamata selleks ahju puhastuspihusteid või teisi keemilisi vahendeid.Ahi puhastab end pürolüüstehnoloogiaga abil ise, kuumenedes temtemperatuurini 480 C, mille juures kogu mustus ja rasv ära põleb. üle jääb vaid pisut tuhka, mille peab lihtsalt ära pühkima.

Puhkuse funktsioon - Väldib külmikus hallituse või ebameeldivate lõhnade teket - külmiku temperatuur seatakse automaatselt säilitustemperatuurile +15. Võtke külmikust toiduained välja, sulgege uks ja minge muretult puhkusele

"RAAMITA" - keraamiline pliidiplaat. Soovitav paigaldada kivipinnale, pealtpoolt uputatavana. Moodustab tööpinnaga ühe terviku.

Reguleeritav ülemine korv - Nõudepesumasinatele ei leia vastast kui ruumikust võrdlema. Ülemist resti saab reguleerida vahemikus 21 kuni 27 cm muutes samas ka alumise resti kõrgust 25 kuni 31 cm. Vaakumtorude puudumine võimaldab nõusid masinasse lihtsamini asetada. Taldrikute rest on suurematele esemetele ruumi valmistamiseks lihtsalt eemaldatav.

Retseptiraamat - Funktsioon mis jägab elektroonilisi seadistusnõuandeid paljude erinevate roogade valmistamiseks (näiteks liha, kala, linnuprae.kookide ja leova) valmitamiseks

Soojusvaheti - Seade tagab nõudepesumasinas  värske pesuvee eelsoojenduse ning hoolitseb vee sobivaima karedusastme saavutamise eet

"SoftLine" ?lassikaline disain - Pliidiplaati ümbritseb lai RST roostevabast terasest raam, mis kaitseb seda näiteks raskete pottide eest

Stop & Go funktsioon -  Funktsiooni aktiverimisel lülituvad kasutuses olevad keedualad seniselt võimsuselt ajutiselt soojashoidmise reziimile. STOP+GO funktsiooni katkestades taastuvad keedualade esialgsed võimsused

Söögiriistasahtel – Unikaalne,  Kõige ülemine korv söögiriistade, kulpide ja väikeste kohvitasside pesemiseks

Tasakaalu kontroll Seade kontrollib balanssi elektrooniliselt. Tsentrifuugimise faas algab madalatel pöörtel. Alles siis, kui pesu on trumlis ühtlaselt jaotunud, kasvab tsentrifuugimiskiirus astmeliselt. Kui tsentrifuugimine on disbalansseeritud, toimub protsess madalamal pöörlemiskiirusel, kuni osa veest on pesust väljunud, misjärel seadme võimsust tõstetakse. Vajaduse korral algab tsentrifuugimistsükkel uuesti algusest. See toimub pesu ühtlustumiseks vajalikul pöörlemiskiirusel.

TasapinnalineKöögivalamu paigaldatav tööpinnaga tasa, saab paigaldada tööpinnale pealtpoolt uputatavana kui ka "servata" integreerituna

TeGranit - Komposiitmaterial,  lähedane looduslikule graniidile  mis on valmistatud naturaalsest graniitkivist ja akrüülvaigust,  lähedane looduslikule graniidile.  Valamud on vastupidavad temperatuuri-kõikumistele, löögi- ja kriimustuskindel, kõrged temperatuurid ja plekid ei kahjusta valamu pinda

"TEPAN YAKI" - Roostevabast terasest küpsetuspind grillimiseks, praadimiseks, flambeerimiseks, toidu soojas hoidmiseks

TOUCH CONTROL Seadmeid on lihne TOUCH CONTROL puutenuppude abil juhtida.

Turbokuivatus Turbokuivatuse korral segatakse auru jaheda toaõhuga ning väljatõmbeõhk puhutakse ilma nähtava auruta välja. Turbokuivatus soojendab puhast õhku masina sees, lülitades kütteelemendi mitu korda lühikeseks ajaks sisse nii, et see saaks aurustada võimalikult palju niiskust.

Taimer igale keeduväljale Taimeri abil saate iga keeduala jaoks määrata sobiva küpsetusaja.Kui aeg on möödas, annab helisignaal sellest märku ning keeduala lülitub automatselt välja

Turvaklaasist riiulid Need on stabiilsed, hügeenilised ja kergesti puhastatavad. Riiuli vasupidavus on kuni 20 kg Kui midagi peaks kogemata ümber minema, ei lase riiulit raamiv plastliist vedelikul(mahuga 2,5 dl)alla voolata

Time Manager funktsioon Ajaplaneerija annab sulle täieliku kontrolli oma aja üle kohandades pesemistsükli Sinu ajakava järgi või olenevalt pesu mustusest. Electroluxi pesumasinal on taibukas "Ajaplaneerija", seega võid nüüd masinale teatada, mis ajaks Sa pesu pestud tahad. Indikaatoriga annab ta Sulle isegi teada kuidas raskelt musta pesu määratud aja sees pesta.

Unterbaubecken – Köögivalamu paigaldatav kivipinnale, tööpinna alla

Vahuandur Liigne vaht rikub tulemuse. Pesumasinad tunnetavad pesutsükli ajal tekkinud vahu kogust. Liigse vahu avastamise korral kindlustavad automaatsest lisaloputust Teile alati täiuslikult puhta pesu.

Varjatud küttelement Kõrgema hügieenitaseme saavutamiseks nõudepesumasina sees ning kõigi pesemise ning hooldamise operatsioonide funktsionaalsuse maksimiseerimiseks on kindlatele mudelitele paigaldatud vanni ala takisti.

"Vario Line"  Sari. Tootesari, mille valmistamiseks on kasutatud uusimaid tehnoloogiaid. Köögisüsteemi on nüüdseks lisandunud induktsioonipliidiplaat, professionaalne WOK-i põleti, kombineeritud Grill-Fritüür jne.

Ventilaator Möödavooluga ventilatsioonisüsteemil on ahju sisemuse ning väliskorpuse vahele paigutatud pidevat õhuvoolu tagav ventilaator, mis: - parandab termilist isolatsiooni, kaitstes sellega elektrilisi ja mehhaanilisi komponente; - vähendab lähedalasuva köögimööbli ja kasutajaga kokku puutuvate ahjuosade temperatuuri; ventilaator jätkab töötamist ka peale ahju välja lülitamist; - väldib ahju sisemusse kondensaadi tekkimist hoides sellega vaatevälja kogu küpsetamisaja vältel selgena; - hoiab ära niiskuse tekkimise mööbli sisepinnale.

Veepehmendi Tagab hea pesutulemuse, kui soovid kasutada keskkonnasõbralikku fosfaadivaba pesuvahendit. Veepehmendit on vaja kasutada ka siis, kui pesu- / loputusvesi on tavapärasest karedam.

Villapesu Spetsiaalne programm, mis tagab ideaalseid villaste esemete pesemise võimalused, vältides rullide tekkimist ja säilitades esialgse pehmuse.

Vitrotek- Valamu on valmistatudkerakujulistest klaasiosakestest ja akrüülvaigust, mis hoiavad ära bakterite paljunemise. Absoluutselt hügieeniline tänu oma mittepoorsele materjalile. Valamut on lihtsam puhastada ja mustus eemaldub kiiresti just tänu kerakujulistele klaasiosakestele.

Viitega start Muutmaks perenaise elu kergemaks on paljud uued pesumasinad varustatud viitstardiga taimeritega, mis võimaldavad pesemise algust edasi lükata 2, 4, 6 või 9 tunni võrra (valitud mudelitel kuni 24 tundi). Laadige pesu, pihustage vajalik kogus pesupulbrit, määrake kindlaks tsükkel ja pesumasin alustab ise tööd programmeritud ajal. See optsioon võimaldab Teil samuti kontrollida energia tarbimist ja vältida ülekoormuse riski, kui teised elektriseadmed juba töötavad.

Waterblock Kogumistorus asuv andur fikseerib väiksemagi vee lekke käivitades koheselt veekraaniga seotud spetsiaalse ventiili, mis peatab igasuguse uputuse.

WaterStop Ülevoolukaitseseade kaitseb Teie kodu ööpäev läbi. Esimese ohumärgi ilmnemisel peatab süsteem pesutsükli, sulgeb vee juurdevoolu ja pumpab seadme tühjaks vähimagi ülevooluohu vältimiseks.

"ÖKOTHERM - KATALÜSAATOR" - Toidu valmistamisel, ahju seintele jäävad rasva põlemisained. Ahjudesse sissehitatud katalüsaator eemaldab küpsetamisel tekkivatest aurudest rasva, seega redutseerib oluliselt ebameeldivad lõhnad. Tänu seadme tõhususele ei teki ka mööblile rasvakihti. AirClean katalüsaator fikseerib ahju määrdumise astme ja vastavalt sellele juhib puhastusaega automaatselt.

"ÖKO – EMAIL” - . Ahju lagi, taga-,ja külgseinad, küpsetusplaadid ja praepinnad on kaetud uue effektiivsa materjaliga CRITAL CLEAN. Ekstrasiledat pinda on lihtsam puhtana hoida ja puhastada kõigest nõudepe-suvahenditega.

Ühe puudutusega süüde Juhtnuppudesse integreeritud elektrooniline süüteseade võimaldab põletit ühe käega käivitada ja kasutada.

3D pöördõhk Kuumutus jaotatakse mitmes suunaslaiali ja nii saab küpsetada ahjus mitut toitu korraga kuni kolmel tasandil. See on kasulik pitsa ja suurema niiskusesisaldusega pirukate ning erinevat tüüpi küpsetiste valmistamisel

XXL suurusega nõudepesumasin - Kuni 95??. kõrge. Märkimisväärselt rohkem ruumi!

Product added to wishlist
Product added to compare.

Käytämme evästeitä ja muita seurantatekniikoita parantaaksemme selauskokemustasi verkkosivuillamme ja räätälöidäksemme sinulle henkilökohtaista sisältöä. Käyttämällä verkkosivustoamme hyväksyt ehtomme ja tietosuojakäytäntömme.